google890debed0804c991.html; ; 1qW89kl^fRq^(sNZgQ
 • Okna PCV


  Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub…

 • Wypełnienia drzwiowe

  Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

 • Okna dachowe

  Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu

 • Ogrody zimowe z PVC

  Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce.

Aktualności

Gdzie warto stosować rozwiązania z aluminium?

Aluminium to metal, którego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest łatwy w obróbce i odpowiedni do zastosowań budowlanych.

Prawidłowa instalacja bramy garażowej

Każdy garaż, a przede wszystkim przechowywany w nim samochód, wymaga odpowiedniej bramy. Zadaniem bramy garażowej jest ochrona nie tylko przed  warunkami pogodowymi, ale też przed złodziejami, dlatego ważny jest wybór solidnych rozwiązań, gwarantujących bezpieczeństwo.

Specyfiką bram segmentowych jest to, że poruszają się w płaszczyźnie pionowej i nie wychodzą poza wnękę garażową w żadnym momencie cyklu podnoszenia czy opuszczania. Ich maksymalne wymiary to 5 metrów szerokości i 2,5 metra wysokości. Dzięki zastosowaniu tej technologii można je stosować w wielu przypadkach, gdzie tradycyjne drzwi garażowe nie spełniają swojej roli – nawet kiedy nadproże jest łukowate.

fotolia 163980220


Nasze bramy posiadają opatentowaną, galwanizowaną powłokę, wytrzymałe stalowe zawiasy dzięki, którym zakleszczanie się poszczególnych segmentów jest bardzo bezpieczne.
Każdy panel jest bardzo wytrzymały. Panele są powlekane sztywną warstwą stali oraz są wypełnione bezpieczną pianką poliuretanową. Grubość panelu bramy wynosi 40 mm. Kiedy brama garażowa jest zamknięta jej konstrukcja sprawia, że nie ma prześwitów, przez które potencjalny złodziej mógłby dostać się do środka.
Tekstura panelu przypomina strukturę drewna dzięki czemu jest estetyczna. Wytwarza się ją poprzez wyciśnięcie w powłoce stalowej na końcowym etapie produkcji.


Oferujemy Państwu pięć kolorów bram: biały, brązowy, złoty dąb, mahoń i orzech.
Zaleta bram segmentowych jest to, że ich ramy można stosować przy garażach z krótkim dojazdem oraz w krótkich garażach wewnętrznych.
Sprężynowy system podnoszenia zapewnia gładką i łatwą obsługę bramy niezależnie od wymiaru wjazdu.
Istnieje możliwość abyśmy wyposażyli Państwa bramy w sterowanie automatyczne firmy SOMFY.

bramy garazowe wrocław

Bramy garażowe – wyróżniki:
- konstrukcja z ocieplanych paneli o grubości 40 mm, wykonanych z blachy stalowej ocynkowanej o strukturze drewnopodobnej (woodgrain) lub gładkiej, wypełnionych pianką poliuretanową.
- bezpieczny układ sprężyn skrętnych,
- pokrycie wykonane z farb odpornych na zmienne warunki atmosferyczne lub okleina drewnopodobna o różnym zabarwieniu,
- zabezpieczenia kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców,
- otwieranie ręczne w standardzie, przystosowanie do zastosowania automatu,
- system uszczelek w miejscu styku dwóch paneli oraz uszczelka na przylegająca do podłoża, gdy brama jest zamknięta,
- możliwość zamieszczenia różnego rodzaju przeszkleń i świetlików.
Zaleta systemu jest to, że w każdej z bram można zamieścić dodatkowe drzwi. Każdą bramę garażową segmentową wykonujemy na wymiar oraz wg indywidualnych oczekiwań naszych Klientów.
Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia oraz profesjonalną pomoc przy wyborze i montażu. Sprzedawane przez nas produkty objęte są 24 miesięczną opieką serwisową. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z producentem bram garażowych