google890debed0804c991.html; ; 1qW89kl^fRq^(sNZgQ
 • Okna PCV


  Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub…

 • Wypełnienia drzwiowe

  Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

 • Okna dachowe

  Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu

 • Ogrody zimowe z PVC

  Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce.

Aktualności

Gdzie warto stosować rozwiązania z aluminium?

Aluminium to metal, którego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest łatwy w obróbce i odpowiedni do zastosowań budowlanych.

Prawidłowa instalacja bramy garażowej

Każdy garaż, a przede wszystkim przechowywany w nim samochód, wymaga odpowiedniej bramy. Zadaniem bramy garażowej jest ochrona nie tylko przed  warunkami pogodowymi, ale też przed złodziejami, dlatego ważny jest wybór solidnych rozwiązań, gwarantujących bezpieczeństwo.

Gelan

 

Opis produktu

System profili S 8000 IQ wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. W trakcie projektowania tego systemu z uszczelnieniem oporowym o głębokości profila 74 mm efektywność i optymali­zacja materiałowa były głównymi wytycznymi służącymi stworzeniu efektywnego sposobu obróbki dla zakładów produkujących okna.
Głębokość profila równa 74 mm zapewnia dobrą izolację cieplną i akustyczną.
Duża komora główna służy umieszczeniu dużych wzmocnień stalowych.
Zoptymalizowana geometria profili pod kątem materiałowym chroni zasoby naturalne i tym samym środowisko.Dla ramy, skrzydła i słupka może być użyte jednakowe wzmocnienie stalowe.
Udoskonalona klimatyzacja pomieszczeń i zwiększony komfort mieszkania dzięki chronionemu patentem systemowi wentylacji GECCO, gwarantuje on regularną wymianę powietrza wewnętrznego i zewnętrznego
Dostępny w szerokiej palecie acrylcolor i oklein (kolorowych i drewnopodobnych).

 

 

Okna z systemu profili S 8000 IQ gwarantują znakomitą izolację cieplną dzięki wielokomorowej konstrukcji i głębokości skrzydła 84,5 mm. Zastosowanie dużych stalowych wzmocnień w ościeżnicy i skrzydle zapewnia wysoką statykę i umożliwia montaż dużych okien, odpornych na znaczne obciążenia wiatrem. A ponieważ ochrona i bezpieczeństwo są ważnymi kryteriami wyboru okien, okna w systemie S 8000 IQ mogą zostać wyposażone w antywłamaniowe szyby i okucia.

Gelan Wroclaw


Wiele osób, urządzając dom czy też mieszkanie, ogromną wagę przykłada do wypracowania własnego stylu i pełnej harmonii detali. Dla nich okna z systemu profili S 8000 IQ są właściwym rozwiązaniem. Spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego wyposażenie mieszkania i podkreślają indywidualny styl właściciela. Zamiłowanie do wyjątkowości przekłada się bowiem na harmonijną całość. Na oryginalną estetykę składają się zarówno kontury okien, jak i zaokrąglone listwy przyszybowe. Tym samym można wyrazić swoją indywidualność i styl życia.

Gelan

 

 

S 8000 IQ 6-cio komorowy
Doskonała izolacja cieplna dzięki sześciu komorom w ramie i skrzydle.
Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu.
Do wyboru wersja niezlicowana z prostym skrzydłem i wersja półzlicowana z zaokrąglonym skrzydłem i zaokrągloną listwą przyszybową.

 

 

 

 

Gelan

 

 

S 8000 IQ 5-cio komorowy
Doskonała statyka dzięki dużym wzmocnieniom stalowym w ościeżnicy i skrzydle.
Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu.
Do wyboru wersja ze skrzydłem prostym, niezlicowanym jak również ze skrzydłem półzlicowanym

System profili S 8000 IQ powstał w odpowiedzi na najnowsze zapotrzebowania rynku. Przy projektowaniu tego systemu z uszczelnieniem oporowym, o głębokości profila 74 mm, najważniejsze były dwa czynniki: efektywność i optymalizacja materiałowa, co pozwoliło na stworzenie efektywnego sposobu obróbki, dla zakładów produkujących okna.  H2: System Gealan S 8000 IQ – zalety:  Głębokość profila 74 mm.  Bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,2 W/m2K.  Doskonała izolacja cieplna dzięki sześciu komorom w ramie i skrzydle.  Bardzo dobra statyka za sprawą dużych wzmocnień stalowych w ramie i skrzydle.  Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu.  Bogaty wybór: profil dostępny w wersja niezlicowanej z prostym skrzydłem i w wersji półzlicowanej.  Z zaokrąglonym skrzydłem i zaokrągloną listwą przyszybową.  Dla ramy, skrzydła i słupka może być użyte jednakowe wzmocnienie stalowe.  Zoptymalizowana geometria profili pod kątem materiałowym chroni zasoby naturalne i tym samym środowisko.  Udoskonalona klimatyzacja pomieszczeń i zwiększony komfort mieszkania dzięki chronionemu patentem systemowi wentylacji GECCO, gwarantuje on regularną wymianę powietrza wewnętrznego i zewnętrznego.  Dostępne w szerokiej palecie acrylcolor i oklein (kolorowych i drewnopodobnych).